НОВИНИ

Поліція попередила водіїв про обмеження руху на трьох автодорогах через акції протесту

В акціях беруть участь близько 100 мітингувальників.

У Волинській області в неділю, 7 травня, близько 10.00 години протестувальники частково обмежили рух автотранспорту на трьох автошляхах в обох напрямках, повідомили у прес-службі поліції Волинської області. 

Зазначається, що перекриті дороги «Київ - Ковель - Ягодин» у селі Волошки Ковельського району, «Луць - Ковель» у селі Колодяжне Ковельського району та «Ковель - Жовква» у селищі Турійськ.

«Учасники мирних акцій протесту безперервно ходять по пішохідних переходах. Причиною перекриття є невдоволення волинян рішенням щодо ліквідації наслідків діяльності Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод»», - йдеться у повідомленні.

За інформацією поліції, третій день поблизу сіл Заячівка та Озерне Ковельського району протестувальники перекривають рух автотранспорту в обох напрямках на автодорозі міжнародного значення «Київ - Ковель - Ягодин». У такий спосіб вони висловлюють невдоволення з приводу вивантаження поблизу села Поворськ відходів з Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

Повіддомляється, що в акціях беруть участь близько 100 людей.

За даними, охорону правопорядку та забезпечення безпеки дорожнього руху здійснюють понад 20 співробітників поліції. Порушень правопорядку не зафіксовано.

Нагадаємо, 18 березня в Рівненській області копачі бурштину перекрили міжнародну трасу Київ - Варшава.