НОВИНИ

Генпрокуратура проситиме суд про заочне засудження Ставицького

Напередодні стало відомо, що Інтерпол знав екс-міністра з розшуку.

Генеральна прокуратура України буде просити суд про заочне засудження екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького. Про це повідомив заступник генпрокурора України Євген Єнін.

"Запит відправлявся, у нас є офіційне підтвердження отримання цього запиту. Відповідно, ми звертаємося до суду з клопотанням про отримання дозволу на застосування спеціальної процедури заочного засудження", - заявив Єнін.

Він додав, що після цього буде оголошення вироку і застосування інших процедур з метою повернення колишнього посадовця в Україну.

Як повідомлялося, 3 травня стало відомо, що Інтерпол зняв Ставицького із розшуку.

Нагадаємо, 24 березня 2014 року Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук колишнього міністра енергетики й вугільної промисловості Едуарда Ставицького. Згодом стало відомо, що Ставицького оголосив у розшук також Інтерпол.

Проти Ставицького відкрите кримінальне провадження за статтею 191 Кримінального кодексу (розкрадання коштів в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем). Крім того, Ставицький проходить у справі як спільник розшукуваного бізнесмена Сергія Курченка.

У квітні 2016 року стало відомо, що ГПУ розпочала підготовку документів для заочного засудження Ставицького. Тоді ж головний військовий прокурор передав Мін'юсту Ізраїлю запит ГПУ про вручення підозри Ставицькому.