НОВИНИ

Меркель прибула в Сочі на переговори з Путіним

Як очікується, переговори стосуватимуться конфліктів на сході України і в Сирії.

У вівторок, 2 травня, канцлер Німеччини Ангела Меркель прибула в Сочі, щоб зустрітися з президентом Росії Владіміром Путіним для переговорів, які, як очікується, стосуватимуться конфліктів на сході України і в Сирії, передає dpa.

Повідомляється, що це другий візит канцлера Німеччини до Росії після анексії Криму в 2014 році. Крім конфліктів в Україні та Сирії, зустріч політиків буде присвячена підготовці липневого саміту

"Великої двадцятки" в Гамбурзі. "Звичайно, є два питання, які обтяжують відносини", - заявив представник Меркель Штеффен Зайберт, маючи на увазі анексію Криму і участь Росії у сепаратистському конфлікті на сході України.

Як повідомлялося, 24 квітня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп в телефонній розмові з Меркель обговорив врегулювання ситуації в Україні

Нагадаємо, у грудні 2016 року Німеччина перебрала на себе головування у G20, до складу якої входять країни з найпотужнішими економіками світу, зокрема нові індустріальні країни. На саміт G20, який відбудеться 7 та 8 липня 2017 року в Гамбурзі, приїдуть глави держав та урядів країн-учасниць групи, включаючи президентів США Дональда Трампа та Росії Владіміра Путіна.