НОВИНИ

Гонтарева заявила про потребу додаткової капіталізації Приватбанку на 30 млрд грн

За словами голови НБУ, до кінця поточного місяця може виявитися, що потреба у капіталі буде ще більшою.

ПриватБанк у майбутньому потребуватиме докапіталізації ще на 30 млрд гривень, заявила голова Національного банку України Валерія Гонтаревау під час круглого столу «Реформи банківського сектору в Україні: досягнення, виклики та прогнози» у Вашингтоні, повідомили у прес-службі НБУ у п'ятницю, 21 квітня на сторінці у Facebook.

«Відповідно до остаточних офіційних результатів аудиту, які будуть опубліковані до кінця поточного місяця, може виявитися, що потреба у капіталі буде ще більшою. Ми разом із Міністерством фінансів як власником банку, базуючись на цих фінальних результатах, визначимо, яку саме суму коштів додатково потребує банк», – сказала Гонтарева.

Зазначається, що менеджмент та наглядова рада ПАТ «Приватбанк» вже звернулися до Міністерства фінансів України щодо потреби додаткової докапіталізації.

Раніше голова Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що у Приватбанку перед націоналізацією провели шахрайські операції на понад 16 млрд гривень.

Нагадаємо, 18 грудня 2016 року Кабмін підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід Приватбанк у стовідсоткову державну власність. Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що після повної стабілізації Приватбанк буде проданий.

У лютому 2017 року Кабінет міністрів України доручив Міністерству фінансів України докапіталізувати Приватбанк на суму 9,8 млрд гривень.