НОВИНИ

Полторак покарав 10 офіцерів через неналежні умови для бійців на Чугуївському полігоні

Перевірка виявила "організаційні недоліки, які вплинули на якість розміщення військовослужбовців".

На Чугуївському полігоні в Харківській області, де розміщується особовий склад 54 бригади ЗСУ, завершилася перевірка фактів неналежних побутових умов, у яких проживають бійці. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак у Facebook.

"Під час перевірки було виявлено ряд організаційних недоліків, що вплинули на якість умов розміщення військовослужбовців", - ідеться в повідомленні

Міністр оборони зазначає, що прийняв рішення притягнути до дисциплінарної відповідальності 10 вищих та старших офіцерів. 

"Окрім цього, сплановано заходи щодо попередження подібних випадків у майбутньому", - повідомив Полторак.

Раніше волонтер Юрій Мисягін повідомив у Facebook, що, зокрема, на військовому полігоні поблизу Чугуєва Харківської області встановили умивальники без кранів.

"54-ту бригаду після року і 40 днів боїв на Світлодарській дузі вивели на відпочинок на полігон під Чугуїв. Бійці одного з батальйонів піхоти, розташувавшись в наметах, пішли вмиватися, а тут така невдача... Намет, де це можна зробити, є. Умивальники теж є. Труби до них підвели, по яких тече вода. А ось кранів немає", - написав Мисягін.

Після оприлюднення цих фактів Міноборони призначило перевірку полігону.