НОВИНИ

Суд посадив за ґрати екс-військового, який співпрацював з бойовиками

Дизертира позбавили волі на 6 років.

Красноармійський місьрайонний суд визнав винним колишнього українського військового у дезертирстві та співпраці з незаконними збройними формуваннями і засудив до 6 років позбавлення волі. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області у четвер, 20 квітня.

"У серпні 2014 року чоловіка призвано до лав Збройних Сил України, де він отримав звання лейтенанта. Однак вже у грудні того ж року боєць самовільно покинув військову частину з метою ухилення від подальшої служби. У січні 2015 року дезертир добровільно вступив до лав терористичної організації «ДНР», де отримав військовий квиток, зброю, форму та склав присягу. Використовуючи позивний «Одесса», він служив терористам на посадах водія-електрика та радіотелефоніста", - йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що злочинця затримали на КПВВ «Георгіївка». При огляді у нього вилучено два військові квитки – Збройних Сил України та «ДНР».

Раніше у Миколаєві Центральний районний суд визнав винним у посяганні на територіальну цілісність України громадянина Росії, отамана «Союза казаков» РФ.