НОВИНИ

Порошенко закликав Британію лібералізувати візовий режим для українців

Під час зустрічі українського президента з британськими парламентарями обговорювалися питання співробітництва по лінії НАТО.

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Великої Британії зустрівся з лідером фракції правлячої Консервативної партії Девідом Лідінгтоном, головою «групи дружби» у зв’язках з Україною у британському Парламенті сером Джеральдом Говартом та Головою Комітету Парламенту у закордонних справах Кріспіном Блантом. Про це інформує прес-служба президента.

Згідно з повідомленням, сторони високо оцінили активний характер міжпарламентського діалогу між Україною та Великою Британією, зокрема контакти по лінії двосторонніх парламентських «груп дружби». 

Як зазначається, Порошенко позитивно відзначив відвідання Донбасу делегацією Комітету Палати громад Парламенту Великої Британії та рекомендації щодо продовження санкцій проти РФ. 

"Під час зустрічі були обговорені також питання українсько-британського співробітництва по лінії НАТО та хід реалізації програми структурних реформ в Україні. Окрему увагу було приділено зміцненню міжлюдських контактів між двома державами та вивченню англійської мови", - ідеться в повідомленні.

Крім того, президент України закликав лібералізувати візовий режим для українців.

Нагадаємо, 6 квітня Європейський парламент на пленарному засіданні в Страсбурзі проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу. Посли країн ЄС мають затвердити це рішення 26 квітня, потім вона буде затверджена Європейською радою 11 травня, 17 травня угоду підпишуть, а 22 травня опублікують. Таким чином безвізовий режим для українців повинен набути чинності вже 11 червня