НОВИНИ

У Львові заступника гендиректора аеропорту викрили на хабарі в 40 тис. грн

За інформацією спецслужби, здирник вимагав гроші від будівельного підприємства за підписання актів виконаних робіт з ремонту приміщення аеровокзалу.

У Львові працівники Служби безпеки України затримала на хабарі одного із заступників генерального директора Державного підприємства «Міжнародний аеропорт Львів» імені Данила Галицького», повідомили у прес-службі СБУ у середу, 19 квітня.

Зазначається, що здирник вимагав від представника будівельного підприємства 40 тисяч гривень за підписання актів виконаних робіт з ремонту приміщення аеровокзалу.

Як повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook, йдеться про заступника гендиректора з питань експлуатації ДП «Міжнародний аеропорт Львів» імені Данила Галицького» Романа Зазуляка.

«Правоохоронці затримали хабарника біля аеропорту в одній з кавʼярень під час одержання усієї суми неправомірної вигоди», йдеться у повідомленні.

За даними спецслужби, відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, 18 квітня у Києві слідчого поліції затримали на хабарі 100 тис. гривень. Як зазначили в СБУ, слідчий вимагав гроші від громадянина однієї з країн Закавказзя за непритягнення до відповідальності.