НОВИНИ

У Мукачевому запланували створити центр гірсько-піхотної підготовки

Про військову співпрацю говорили на зустрічі міністри оборони України та Італії.

Міністри оборони України та Італії Степан Полторак і Роберта Пінотті обговорили на зустрічі перспективу створення центру гірсько-піхотної підготовки на Закарпатті.. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України у середу, 19 квітня.

"Україна та Італія зацікавленні у розширені співробітництва та обміні досвідом щодо протистояння гібридним агресіям. Водночас ми зацікавлені у започаткуванні нових напрямів співпраці та поглибленні воєнно-політичного діалогу", - сказав Полторак

Він відзначив, що усі попередні плани щодо двостороннього співробітництва між оборонними відомствами України та Італії виконуються бездоганно.

Окрім цього, розглядаючи питання розширення співробітництва, сторони обговорили можливість створення центру гірсько-піхотної підготовки у Мукачевому та питання співпраці у сфері військової медицини.

Раніше Міністр оборони України Степан Полторак обговорив з президентом Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі ситуацію з безпекою в Україні, а також стан реформування вітчизняного оборонного відомства та Збройних Сил України