НОВИНИ

Литовські офіцери вирушили до України для військових навчань

Литовці приєднаються до багатонаціональної програми підготовки наших бійців.

До України вирушили литовські інструктори для навчання українських військовослужбовців, повідомили у Міністерстві Національної оборони Литви у вівторок, 18 квітня. 

Зазначається, що до складу литовської групи входять військові батальйону імені Князя Вайдотаса, Штабу мотопіхотної бригади Gelezinis VILKAS ("Залізний вовк" - Ред.), представники підрозділу логістика та розвідки.

За інформацією, протягом трьох місяців вони будуть навчати українських бійців у Навчальному центрі міжнародних миротворчих сил на полігоні Яворів у Львівській області.

Повідомляється, що в Україні литовські офіцери і утер-офіцери приєднаються до очолюваної Сполученими Штатами Америки багатонаціональної програми підготовки українських військових, а також проводитимуть їхню індивідуальну та колективну підготовку. Окрім того, вони візьмуть участь у стрільбах.

Нагадаємо, 7 квітня Канада продовжила на два роки військову місію в Україні. Збройні сили Канади нададуть підтримку у здійсненні стратегічної інституційної реформи оборонних інституцій України.