НОВИНИ

Україна і Грузія домовилися спільно розвивати транспортний коридор

Така співпраця важлива з погляду досягнення нових ринків.

У четвер, 13 квітня, під час засідання спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва Україна і Грузія домовилися про розвиток міжнародного транспортного коридору Балтійське-Чорне-Каспійське море, повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона наголосила, що така співпраця важлива з погляду нових шляхів транспортування і досягнення нових ринків.

Та додала, що українські та грузинські експерти продовжать конкретну дискусію з цього питання на початку червня в рамках Транспортного тижня в Одесі.

"Ми для себе виокремили абсолютно конкретні проекти, над якими будемо працювати в майбутньому. Йдеться не суто про подальший розвиток можливостей зони вільної торгівлі між Україною та Грузією, а й поглиблення відносин в окремих секторах. Зокрема в аграрному секторі, в сфері рибальства, в енергетичній сфері", - поінформувала віце-прем'єр.

Віце-прем'єр-міністр, міністр енергетики Грузії Каха Каладзе у свою чергу зазначив, що Україна та Грузія мають дуже великий потенціал для співпраці, і висловив надію, що уряди обох країн зроблять усе можливе для її поглиблення.

Каладзе також заявив, що користуючись нагодою хоче засвідчити, що кожний громадянин Грузії і Грузія в цілому підтримують суверенітет і територіальну цілісність України.

Нагадаємо, Грузинська авіакомпанія Georgian Airways відновила польоти Київ-Тбілісі. Окрім того, авіакомпанія  також анонсувала відкриття прямого регулярного рейсу Харків-Тбілісі.