НОВИНИ

Порошенко сподівається, що Європарламент 6 квітня схвалить безвіз для України

Раніше повідомлялося, що голосування може відбутися на цьому пленарному тижні.

Президент України Петро Порошенко сподівається, що Європейський парламент 6 квітня схвалить введення Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України. Про це глава держави заявив у Ризі під час спілкування з українською громадою в Латвії.

"Я сподіваюся, що 6-го числа, післязавтра, у нас буде рішення Європарламенту. Ми для цього дуже серйозно попрацювали", - сказав президент.

За його словами, в Європарламент відправиться делегація народних депутатів України.

Читайте також: Надання безвізу Україні більше не відкладатимуть - бельгійський дипломат

"Ми чекаємо, що Європейський парламент абсолютною більшістю голосів підтримає Україну і українців, і проголосує за те, щоб українці їздили до країн Шенгенської зони без будь-яких віз і обмежень", - наголосив Порошенко.

Як повідомлялося, МЗС України прогнозує запровадження безвізового режиму для українців до літа цього року. 

Нагадаємо, в Грузії з 28 березня почав діяти безвізовий режим з Європейським союзом. Першими в Європу за новими правилами вирушили прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі разом зі студентами, вченими, журналістами і членами уряду. Літак вилетів з Тбіліського міжнародного аеропорту ім. Шота Руставелі в Афіни. Потім делегація побуває в Брюсселі. Громадяни Грузії також започаткували флешмоб на підтримку безвізу для українців.