НОВИНИ

Російську гумористку не пустили в Україну

Дане рішення пов'язане з тим, що Олена Воробей відвідувала тимчасово окупований Крим.

Російській гумористці та акторці Олені Воробей не дали дозвіл на в'їзд в Україну, повідомив речник Держприкордонслужби України Олег Слободян у понеділок, 3 березня. 

"Держприкордонслужба України ухвалила рішення заборонити їй і ще одному члену творчої групи в'їзд на територію України на три роки", - сказав Слободян.

Він додав, що це рішення пов'язане з тим, що росіянка порушила законодавство України та відвідувала окупований Крим.

Як поінформував керівник Ради громадської безпеки Марк Гордієнко на своїй сторінці у Facebook у неділю пізно ввечері, 2 квітня, Воробей спочатку не зізнавалася про те, що була на окупованому півострові. 

"Наші прикордонники в Києві, не пустив в Україну Олену Воробей. Вона спочатку придурювалася і говорила, що в Криму взагалі ніколи не виступала, потім почала погрожувати нашим хлопцям, що засудить їх за втрачені гроші. Рада громадської безпеки підтвердила нашим прикордонникам, що ми маємо всі дані на Воробей і з задоволенням теж посудимся", - написав Гордієнко. 

Зазначимо, що 2 квітня мав відбутися прем'єра вистави з Воробей у Києві. 

Нагадаємо, прикордонники не пустили в Україну соліста російського рок-гурту "Ундервуд". Гурт збирався 13 березня відзначати своє 20-річчя в Києві.

Як повідомлялося, 22 березня прикордонники не пустили в Україну "верховного отамана козаків Казахстану". Під час перевірки документів громадянина Казахстану, який прилетів рейсом із Парижу, відбулося спрацювання бази даних.