НОВИНИ

СБУ поки не ухвалила рішення про заборону на в'їзд учасниці Євробачення-2017 від РФ

Голова Служби безпеки зазначив, що для вирішення питання є достатньо часу до травня.

Служба безпеки України ще не прийняла рішення щодо можливої заборони на в'їзд в країну учасниці Євробачення-2017 Юлії Самойлової, яка незаконно відвідала окупований Росією Крим. Про це повідомив голова СБУ Василь Грицак у п'ятницю, 17 березня.

"Станом на цю хвилину рішення про заборону в'їзду співачки з Росії не прийнято. У нас ще є достатньо часу до травня місяця", - сказав він.

14 березня виконавчий директор конкурсу "Євробачення" Йон Ола Санд заявив, що питання участі російської виконавиці в конкурсі має вирішити  українська влада.

Нагадаємо, очільник Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін назвав черговою провокацією з боку Росії участь у пісенному конкурсі Євробачення-2017 співачки Самойлової

На конкурсі Самойлова, яка пересувається на інвалідному візку, має намір виконати пісню "Flame Is Burning".

Як повідомлялося, перемогу у фіналі українського національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2017"  25 лютого здобув гурт O.Torvald,  з піснею Time.

Міжнародний пісенний конкурсу "Євробачення" відбудеться цьогоріч у Києві, оскільки українська співачка Джамала з піснею «1944» перемогла на Євробаченні-2016 у Стокгольмі.