Антитерористичний відділ французької прокуратури взяв на себе розслідування справи про вибух поштової посилки в штаб-квартирі Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Парижі.

Раніше 16 березня в офісі Міжнародного валютного фонду в Парижі вибухнула поштова посилка. Одна особа отримала легкі поранення після того, як відкрила поштове відправлення.

За даними префекта столичної поліції, в посилці знаходилася петарда, яка, за припущеннями, призначалася для глави європейського бюро МВФ. Однак посилку розкрила його секретарка, яка і отримала поранення рук і обличчя. З міркувань обережності персонал штаб-квартири МВФ був евакуйований.

Через кілька хвилин після вибуху президент Франції Франсуа Олланд натякнув на те, що це міг бути теракт.

Інцидент стався за добу після того, як посилка з вибуховою речовиною була виявлена у міністерстві фінансів Німеччини в Берліні. Відповідальність за відправку пакета взяла на себе грецька підпільна організація лівих автономів "Конспірація вогню". Про автентичності заяви поки нічого невідомо. В якості відправника на пакеті був зазначений заступник глави консервативної опозиційної партії "Нова демократія" Адоніс Георгіадіс. У Берліні та Афінах триває розслідування.