НОВИНИ

Вибух посилки в будівлі МВФ розслідує антитерористичний відділ

Через кілька хвилин після вибуху президент Франції Франсуа Олланд натякнув на те, що це міг бути теракт.

Антитерористичний відділ французької прокуратури взяв на себе розслідування справи про вибух поштової посилки в штаб-квартирі Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Парижі.

Раніше 16 березня в офісі Міжнародного валютного фонду в Парижі вибухнула поштова посилка. Одна особа отримала легкі поранення після того, як відкрила поштове відправлення.

За даними префекта столичної поліції, в посилці знаходилася петарда, яка, за припущеннями, призначалася для глави європейського бюро МВФ. Однак посилку розкрила його секретарка, яка і отримала поранення рук і обличчя. З міркувань обережності персонал штаб-квартири МВФ був евакуйований.

Через кілька хвилин після вибуху президент Франції Франсуа Олланд натякнув на те, що це міг бути теракт.

Інцидент стався за добу після того, як посилка з вибуховою речовиною була виявлена у міністерстві фінансів Німеччини в Берліні. Відповідальність за відправку пакета взяла на себе грецька підпільна організація лівих автономів "Конспірація вогню". Про автентичності заяви поки нічого невідомо. В якості відправника на пакеті був зазначений заступник глави консервативної опозиційної партії "Нова демократія" Адоніс Георгіадіс. У Берліні та Афінах триває розслідування.