НОВИНИ

Луценко допускає оголошення підозри Парасюку

За словами генпрокурора, давно є підстави для внесення подання на зняття недоторканності з нардепа.

У Генпрокуратурі не виключають оголошення про підозру позафракційному народному депутату Володимиру Парасюку через його протиправні дії щодо журналіста Андрія Дзиндзі та бійців Національної гвардії. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко.

"На мій погляд, збройний напад на колишнього добровольця, а нині журналіста пана Дзиндзю, а також вчорашні силові дії щодо добровольців в рядах Національної гвардії переходять всі межі... Ці два випадки перебувають у епіцентрі суспільної уваги. Не буду приховувати, що зараз вони перебувають також в епіцентрі уваги слідчих", - сказав Луценко.

За словами генпрокурора, слідчі МВС, які відкрили відповідне провадження і провели слідчі дії як щодо інциденту з Дзиндзею, так і з бійцями Нацгвардії, проводять зустрічі з прокурорами.

"У випадку, якщо буде достатньо підстав, справа перейде до Головного слідчого управління Генпрокуратури, і може призвести до пред'явлення підозри народному депутату Парасюку", - додав Луценко.

Відповідаючи на питання щодо того, чи є підстави для внесення подання на зняття недоторканності з нардепа Парасюка, генпрокурор сказав: "На жаль, підстави для подання щодо народного депутата Парасюка є давно".

Нагадаємо, ввечері 14 березня у поліції повідомили, що на блокпосту біля Слов'янська виник конфлікт через відмову групи озброєних осіб, серед яких був народний депутат Володимир Парасюк, проходити стандартну перевірку. Під час конфлікту постраждали семеро працівників поліції, було відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу України. За словами помічниці Парасюка Ірини Голуб, постраждалі є також серед прихильників блокади. Згодом колону автомобілів із цими ж людьми затримали біля Краматорська, оскільки вони не реагували на вимогу зупинитися, за кілька годин їх відпустили.