Збройні Сили України мають достатньо спроможностей, щоб відвернути агресора від наступальних дій. Про це заявив Головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко, інформує прес-служба Міноборони.

«Події на Світлодарській дузі, поточна ситуація в Авдіївці та зростання напруження на Маріупольському напрямку свідчать, що противник намагається розхитувати ситуацію. Наші підрозділи успішно протистоять противнику, але всі ми, і особливо - органи військового управління, маємо бути готовими до різкого загострення обстановки. У нас накопичено достатньо спроможностей, щоб відвернути агресора від наступальних дій», - сказав Муженко.

Він також наголосив, що в органи військового управління мають приходити офіцери з бойовим досвідом.

Дивіться також: З'явилися фото обстріляних бойовиками будинків мирних мешканів на Донеччині

«Ми маємо максимально ефективно використовувати набутий бойовий досвід на рівні керівників всіх рівнів, починаючи від командира відділення. На керівні посади в органах військового управління призначаються в першу чергу офіцери з досвідом бойових дій, і таких у нас чимало. Цей досвід допомагає уникати бойових втрат серед особового складу. Людське життя для нас - головна цінність», - додав Муженко.

Нагадаємо, за даними штабу АТО на Маріупольському напрямку бойовики у четвер, 9 березня, обстріляли Красногорівку і Мар’їнку з мінометів різних калібрів. 

Тим часом, через обстріли житлових кварталів Авдіївки в багатоквартирних будинках по вулиці Гагаріна і в кварталі Ювілейному після прямих влучень були зруйновані зовнішні плити і перекриття. Мешканців аварійних квартир відселили.