НОВИНИ

Терористи намагаються розхитати ситуацію в Авдіївці та на Маріупольському напрямку — Муженко

За словами Головнокомандувача ЗСУ, бійці мають бути готовими до різкого загострення обстановки.

Збройні Сили України мають достатньо спроможностей, щоб відвернути агресора від наступальних дій. Про це заявив Головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко, інформує прес-служба Міноборони.

«Події на Світлодарській дузі, поточна ситуація в Авдіївці та зростання напруження на Маріупольському напрямку свідчать, що противник намагається розхитувати ситуацію. Наші підрозділи успішно протистоять противнику, але всі ми, і особливо - органи військового управління, маємо бути готовими до різкого загострення обстановки. У нас накопичено достатньо спроможностей, щоб відвернути агресора від наступальних дій», - сказав Муженко.

Він також наголосив, що в органи військового управління мають приходити офіцери з бойовим досвідом.

Дивіться також: З'явилися фото обстріляних бойовиками будинків мирних мешканів на Донеччині

«Ми маємо максимально ефективно використовувати набутий бойовий досвід на рівні керівників всіх рівнів, починаючи від командира відділення. На керівні посади в органах військового управління призначаються в першу чергу офіцери з досвідом бойових дій, і таких у нас чимало. Цей досвід допомагає уникати бойових втрат серед особового складу. Людське життя для нас - головна цінність», - додав Муженко.

Нагадаємо, за даними штабу АТО на Маріупольському напрямку бойовики у четвер, 9 березня, обстріляли Красногорівку і Мар’їнку з мінометів різних калібрів. 

Тим часом, через обстріли житлових кварталів Авдіївки в багатоквартирних будинках по вулиці Гагаріна і в кварталі Ювілейному після прямих влучень були зруйновані зовнішні плити і перекриття. Мешканців аварійних квартир відселили.