НОВИНИ

На Житомирщині затримали на хабарі керівника територіального сервісного центру МВС

Правоохоронець вимагав незаконну винагороду у жителя області за безперешкодне проходження іспиту та відкриття категорії водійських прав.

У понеділок, 6 березня, на хабарі затримано керівника Територіального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ у Житомирській області. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області.

Посадовець вимагав у жителя області незаконну винагороду у виді матеріальних цінностей на загальну суму 4500 грн за безперешкодне проходження іспиту та відкриття категорії водійських прав. Таку «діяльність» посадовця припинено працівниками управління Національної поліції та прокуратури.

Наразі проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення посадовця від посади. Досудове розслідування проводиться слідчим управлінням ГУНП в області.

Як повідомлялося, на Волині з погонею затримали поліцейських-хабарників.

Нагадаємо, у Запоріжжі працівники прокуратури спільно із СБУ затримали на хабарі слідчого поліції, який вимагав гроші за закриття кримінального провадження. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Запоріжської області.