НОВИНИ

Зубко повідомив про комісію зі встановлення причин аварії на львівскій шахті

Міністр повідомив, що шахта «Степова» видобуток не веде і працює в режимі підтримки систем життєзабезпечення.

Урядова комісія з розслідування причин аварії на львівській шахті «Степова» розпочне роботу у понеділок, 6 березня. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр регіонального розвитку України Геннадій Зубко. 

«Мета - з'ясувати причини аварії, яка привела до загибелі та поранення людей, зсередини отримати інформацію, що саме не спрацювало: інструкції з безпеки, чи їхнє невиконання, забезпечення системами безпеки, чи їхня несправність. Гірничорудна справа важка, але повинна бути безпечною при виконані інструкцій, дотримання технології, вчасно проведених з обладнанням регламентних робіт», - написав міністр.

Він також додав до повідомлення, що шахта «Степова» видобуток не веде, працює у режимі підтримки систем життєзабезпечення, також у шахті працюють гірничо-рятувальні бригади.

Нагадаємо,  2 березня у с. Глухів Сокальського району Львівської області на шахті №10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» в результаті вибуху сталося обвалення гірської породи. На шахті працювало 172 гірників, восьмеро загинули. За попередніми даними, причиною вибуху став спалах повітряно-метанової суміші

Як повідомлялося, під час вибуху на шахті №10 «Степова» вісім гірників загинули, а число шпиталізованих зросло до 21.