НОВИНИ

Екс-керівнику ДУС повідомили про підозру у "справі Межигір'я"

Сьогодні Ігорю Тарасюку мають обрати запобіжний захід.

Колишньому керівнику Державного управління справами Ігорю Тарасюку повідомлено про підозру у кримінальному провадженні за фактами створення і діяльності злочинної організації та заволодінням у її складі державним майном - комплексом відпочинку “Пуща-Водиця” урочища “Межигір’я”, у п'ятницю йому оберуть запобіжний захід. Про це повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebоok.

"Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями ГПУ, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Януковича В.Ф., Януковича О.В., Ставицького Е.А., Литовченка П.В. та інших осіб за фактами створення і діяльності злочинної організації та заволодінням у її складі державним майном - комплексом відпочинку “Пуща-Водиця” урочища “Межигір’я”, загальною вартістю 540 млн грн. 02.03.2017 у даному кримінальному провадженні повідомлено про підозру екс-керівнику Державного управління справами І.Тарасюку", - повідомив він.

Як зазначив Генпрокурор, під час досудового розслідування за місцем його проживання проведено обшук, під час якого виявлено та вилучено документи, 1 млн євро, золото та інші речі, які мають значення для слідства.

"Сьогодні І.Тарасюку буде обрано запобіжний захід", - додав Луценко.

Щодо інших підозрюваних осіб у цьому кримінальному провадженні, які переховуються від органу досудового розслідування, а саме Віктора Януковича, Олександра Януковича, Едуарда Ставицького та Павла Литовченка, Генеральною прокуратурою України внесені клопотання до Печерського районного суду м. Києва про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування, додав він.

Нагадаємо, після втечі Віктора Януковича з України 22 лютого його резиденцію відкрили для відвідувачів. Тим часом, сам Янукович заявив, що в Межигір'ї йому належить тільки будинок.

Водночас, у Межигір'ї представники самооборони та журналісти знайшли документи, які свідчать про порушення законодавства, підкуп суддів, ухиляння від сплати податків тощо.