Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
3 березня 10:43   ▪   Версія для друку

Мінекології анонсувало розширення трьох національних парків на Закарпатті

До програми розширення увійшли національні природні парки: «Синевир», «Зачарований край» і «Ужанський».

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив про розширення територій національних парків Закарпаття, що є початком роботи з розширення природно-заповідного фонду. Про це він заявив, коментуючи рішення Закарпатської облдержадміністрації щодо розширення території національних природних парків на 23254,3 га, зазначається на урядовому порталі.

«Збереження природного стану Карпат є важливим природоохоронним завданням для України. Розширення територій національних парків на Закарпатті  лише початок великої роботи з розширення ПЗФ. Наразі черга за прийняттям аналогічних рішень в своїх областях за Івано-Франківською та Чернівецькою облдержадміністраціями», - зазначив міністр екології.

Урядовий портал повідомляє, що такому рішенню передувала тривала робота представників центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, наукових та громадських організацій.

До програми розширення, зазначається у повідомленні, увійшли національні природні парки: «Синевир», «Зачарований край» і «Ужанський».

Необхідні документи для підготовки відповідних проектів указів Президента України вже направлено до Міністерства екології та природних ресурсів, зазначається на  урядовому порталі.

Як повідомлялося, Мінприроди, в рамках проекту «Збереження карпатських пралісів», схвалило клопотання Українського товариства охорони птахів щодо включення особливо цінних природних ділянок до складу національних природних парків, у тому числі пралісових, у Карпатському регіоні. Впровадження проекту здійснюється за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства.

Протягом 2015-2016 років за підтримки Мінприроди тривав процес погодження із землекористувачами розширення території зазначених парків.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено