НОВИНИ

Сьогодні у Варшаві відбудеться акція солідарності з політв'язнями Криму

Демонстрація розпочнеться о 18:30 (за Києвом) біля посольства Росії.

У вівторок, 28 лютого, у столиці Польщі відбудеться акція  солідарності з політичними в’язнями в Криму у рамках якої пройде символічна хода-повернення Криму до України.

«На кінець лютого припадають треті роковини російської окупації Криму, що почалася у 2014 році. Впродовж цього часу півострів перетворили у територію беззаконня та свавілля російської ФСБ. З моменту анексії майже щоденно відбуваються арешти, акції залякування та переслідування, що спрямовані на вигнання з Криму незгідних з репресивною політикою Кремля», - наголосили організатори заходу.

У межах акції відбудеться зачитування петиції, виступи біля посольства Росії, а також символічна хода-повернення Криму до України і зустріч з послом України у Польщі Андрієм Дещицею біля посольства України.

Демонстрація розпочнеться о 17:30 (за Варшавою) біля посольства Російської Федерації.

Нагадуємо, 2 січня у Нью-Йорку активісти провели акцію на підтримку політв’язня Сенцова біля будівлі російського консульства. 30 червня 2015 року у Парижі під російським посольством мітингували на підтримку політв'язня Кольченка. Такі ж акції відбулися в Марселі та Орлеані.