НОВИНИ

Польща назвала заяву Трампа найсильнішою декларацію про Крим за останній час

На думку польського міністра Щерского, це є «чітким сигналом для Кремля».

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп своєю заявою щодо Криму дає зрозуміти, що перезавантаження у взаєминах між Вашингтоном і Москвою неможливе. Це найсильніша декларація з боку Білого дому про Крим. Про це заявив міністр канцелярії Польщі Кшиштоф Щерский в інтерв’ю газеті Gazetaprawna.pl у середу, 15 лютого.

За його словами, заява Білого дому щодо повернення Україні окупованого Криму є чітким сигналом для президента Росії Путіна - США не торгуватимуться з Росією у різних частинах світу.

«Президент Трамп посилає Путіну сигнали, які свідчать, що президент Росії має справу з людиною з твердою позицією щодо Російської Федерації: не можна погоджуватися на торгівлю, обмін інтересами між США і Росією в різних регіонах світу», - сказав польський міністр.

Він додав, що це є важливим сигналом, оскільки якщо США і Росія узгодять позиції у питаннях боротьби з тероризмом на Близькому сході, то це не відбуватиметься за рахунок решти світу.

Як повідомлялося, 15 лютого президент США Дональд Трамп особисто висловився про анексію Криму Росією. Він заявив, що Крим відібрали під час президентства Обами і натякнув, що Обама був занадто м'який з Росією. У відповідь Голова комітету сенату США зі збройних сил Джон Маккейн відповів Трампу закликав надати Україні летальне озброєння і зберегти санкції проти Росії. 

Нагадаємо, раніше прес-секретар Білого дому Шон Спайсер заявив, що президент США Дональд Трамп очікує від Москви повернення Україні Криму і активної участі в деескалації на Донбасі.

В Адміністрації президента України позитивно оцінили заяву президента США Дональда Трампа щодо того, що Росія має повернути Крим Україні.

 

У Міністерстві закордонних справ Росії відреагували на заяву американського президента Дональда Трампа, заявивши, що Росія не планує повертати півострів Україні.