НОВИНИ

Адвокатам Януковича встановлять термін для ознайомлення з матеріалами справи про держзраду

Суд розгляне відповідне клопотання 15 лютого.

Прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко подав клопотання до Печерського районного суду про встановлення стороні захисту екс-президента Віктора Януковича строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

За її словами, розгляд клопотання призначений на середу, 15 лютого.

«Прокурором встановлено, що адвокати Януковича зволікають із ознайомленням з матеріалами досудового розслідування у справі про державну зраду. Нагадаю, що у провадженні – 25 томів. Професійний адвокат може ознайомитися із такою кількістю томів за два тижні», - наголосила Сарган.

Як повідомлялося, 30 січня захист екс-президента Віктора Януковича отримав для ознайомлення матеріали досудового розслідування у справі про держзраду. Тоді Кравченко зазначив, що в разі затягування процесу буде клопотання в Печерський суд для встановлення строків для ознайомлення.

Нагадаємо, 20 січня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого військової прокуратури про видачу дозволу на проведення стосовно екс-президента Віктора Януковича процедури спеціального (заочного) досудового розслідування у справі про державну зраду. У Святошинському районному суді Києва 28 листопада відбувся допит колишнього президента України Віктора Януковича в режимі відеоконференції в якості свідка у справі про вбивство 48 учасників Євромайдану співробітниками міліцейського спецпідрозділу "Беркут" . Під час судового засідання генпрокурор Юрій Луценко оголосив Януковичу підозру в державній зраді.

Також Генеральна прокуратура отримала копію заяви екс-президента Януковича з проханням ввести російські війська в Україну. ЗМІ опублікували копію цього листа.