НОВИНИ

Тіллерсон на слуханнях у Сенаті США відповів на питання про статус Криму

Він також додав, що санкції - важливий інструмент зовнішньої політики.

Кандидат на посаду держсекретаря США Рекс Тіллерсон на слуханнях в Сенаті заявив, що у Росії немає юридичного права на Крим.

Відповідне питання йому задав сенатор від штату Меріленд, член Демократичної партії Бенджамін Кардін.

«Чи Росія, на вашу думку, має законне право на Крим? Ні, сер», – повідомляє у Twitter телеканал Fox News.

«Це було захоплення території, яка не належить їм», – цитує кандидата у держсекретарі кореспондент Пентагону для The Wall Street Journal.

Тіллерсон ткаож додав, що санкції – важливий інструмент зовнішньої політики. У цьому контексті Тіллерсон нагадав висловлювання 26-го президента США Теодора Рузвельта про необхідність вести дипломатичну роботу, але «носити великий кийок».

Номінант обраного президента США Дональда Трампа на посаду держсекретаря Рекс Тіллерсон заявив, що Росія має нести відповідальність за свої дії.

Раніше видання The Wall Street Journal писало, що 64-річний нафтовий магнат з Техасу не має досвіду роботи в уряді, проте має тісні зв'язки з президентом Росії Владіміром Путіним.​


Політика великого кийка — (англ. Big Stick Policy) — розширене тлумачення Теодором Рузвельтом доктрини Монро стосовно країн Латинської Америки. Була декларована в 1904-05 рр. Передбачала, що в разі виникнення конфліктів у Латинської Америці США забезпечать їх врегулювання, зокрема і з допомогою військової сили.