НОВИНИ

Журналістові Сущенку в російському СІЗО не дозволили побачитися з дружиною

Фейгін заявив, що отримав довідку від Міноборони України про те, що Сущенко не перебуває на службі відомства.

Українському журналісту Роману Сущенку, якого утримують в російській тюрмі, не дозволили побачитися з дружиною. Про це у коментарі Громадському радіо розповів адвокат Марк Фейгін.

"Роман направив заяву вже повторно про те, щоб йому надали побачення з дружиною – Анжелою Сущенко – і дали можливість поговорити по телефону з сином", - розповів Фейгін.

За словами Марка Фейгіна, заяву Романа Сущенка про зустріч з дружиною не задоволено.

Також Фейгін заявив, що отримав довідку від Міноборони України про те, що Сущенко не перебуває на службі відомства.

"В мене на руках є довідка з Міноборони України з ГУР МО про те, що Роман Сущенко не знаходиться на службі там, не є кадровим офіцером. Це документ ми опрацьовуємо з МЗС і будемо передавати в матеріали слідства, тому що він має велике процесуальне значення і для суду і для попереднього слідства", - зазначив Фейгін.

Раніше Марк Фейгін опублікував лист підтримки для Романа Сущенка від президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, Роман Сущенко – паризький кореспондент українського інформаційного агентства "Укрінформ", прибув до Росії у приватних справах, перебуваючи у відпустці. Члени Громадської спостережної комісії Москви виявили його 2 жовтня в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України назвали цю інформацію фейком. Укрінформ вважає затримання Сущенка спланованою провокацією

Сущенка внесли в списки Служби безпеки на обмін заручниками.