НОВИНИ

ЗМІ розкрили деталі законопроекту США щодо нових «всеосяжних» санкцій проти РФ

Вони включають у себе візові обмеження і заморозку рахунків.

Підготовлений сенаторами США законопроект нових санкцій проти РФ розроблений у зв'язку з кібератаками, а також через ситуацію в Україні і Сирії. Про це повідомляє Reuters з посиланням на проект документа.

Законодавці США вже давно закликали до більш жорсткої реакції на анексію Криму Росією, агресією на Донбасі та підтримкою громадянської війни в Сирії від імені президента Башара аль-Асада.

У законопроект внесені пропозиції, що включають у себе візові обмеження і заморозку рахунків людей, які підозрюються в причетності до хакерських атак з метою впливу на вибори у США.

Законопроектом пропонується введення санкцій щодо тих, хто інвестує понад $20 млн в розробку нафтових і газових ресурсів в Росії.

Крім того, законопроект передбачає вторинні санкції щодо осіб і компаній, які співпрацюють з російським військовим сектором і структурами безпеки, що може торкнутися іноземних компаній.

Документ буде представлений в Сенаті 10 січня. Раніше група американських сенаторів обох партій підготували законопроект, яким передбачаються нові санкції проти Кремля.