НОВИНИ

На Донеччині поліція сформувала штурмовий загін

На посади спецпідрозділу Корпусу оперативно-раптової дії призначені бійці, які пройшли всі випробування та підготовку у Києві

На Донеччині сформували штурмовий загін із бійців спецпідрозділу "КОРД". Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції Донецької області.

«У поліції Донецької області сформовано штурмовий загін – бійці спецпідрозділу "КОРД", які пройшли спецпідготовку, призначені на посади», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Перші випускники спецпідрозділу КОРД пройшли повний курс підготовки

Також повідомляється, що наказом начальника поліції Донецької області В'ячеслава Аброськіна на посади спецпідрозділу Корпусу оперативно-раптової дії ("КОРД") призначені бійці, які пройшли всі випробування та підготовку у Києві.

«Сьогодні, 9 січня 2017 року, дали дорогу в життя спецпідрозділу "КОРД". До його складу увійшли співробітники поліції, які пройшли відбір, 2-місячні курси виживання, отримали відповідний сертифікат бійця "КОРД" і пройшли переатестацію. Наш спецпідрозділ має бути кращим», - сказав Аброськін, наголосивши, що сьогодні "КОРД" - потужний штурмовий загін, призначений для супроводу поліцейських спецоперацій і затримання озброєних злочинців, в тому числі - у зоні бойових дій.

Аброськін також зазначив, що наразі повністю вирішена проблема з автотранспортом, технічним забезпеченням спецпідрозділу. Бійці мають на озброєнні сучасну зброю, спецтехніку, зокрема - сучасний український бронеавтомобіль «Варта», який витримує вибух 6 кг тротилу. Єдиним питанням залишається кадрове забезпечення. Зараз підрозділ укомплектовано приблизно на 50%. Протягом 2 - 3 місяців планується повністю укомплектувати штат.

Нагадаємо, МВС вирішило створити єдиний спеціальний підрозділ для оперативного реагування за аналогією американського спецпідрозділу SWAT, він матиме назву КОРД – «Корпус оперативно-раптової дії». За словами міністра Арсена Авакова, його працівники отримують заробітну платню в межах 15 тисяч гривень.

Раніше інструктори для спецпідрозділу КОРД пройшли підготовку за американською методикою.