НОВИНИ

Порошенко долучився до написання новорічних листів українським політв'язням у РФ

Повідомляється, що наразі в ув’язнені Кремля за політичними мотивами перебуває щонайменше 44 громадянина України.

Президент України приєднався до новорічного марафону написання листів громадянам України, які перебувають за ґратами в окупованому Криму і Російської Федерації. Про це у своєму Facebook написав колишній політв'язень Геннадій Афанасьєв.

«Президент України Петро Порошенко привітав із Новим роком українських політв’язнів в Росії та окупованому Криму! Він долучився до новорічного марафону написання листів громадянам України, які знаходяться за ґратами в окупованому Криму та Російській Федерації.

Читайте також: Путін відповів на питання про звільнення українських політв’язнів

“І сьогодні, коли Ви відірвані від сім’ї та близьких, хотів би, щоб Ви вступили в Новий рік з міцною вірою у силу єдності, яка не знає кордонів та перепон. Ваші співгромадяни – морально з Вами, поруч. За вас переживає вся країна” – наголосив Петро Порошенко», - йдеться у повідомленні Афанасьєва.

Також повідомляється, що наразі в ув’язнені Кремля за політичними мотивами перебуває щонайменше 44 громадянина України.

«Детальна інструкція із написання листів та адреси знаходиться на сайті кампанії: http://letmypeoplego.org.ua/support/letter/», - зазначив Афанасьєв.

Нагадаємо, раніше в МЗС України повідомили, що кількість утримуваних з політичних мотивів у Росії українців збільшилася і становить 17 осіб.