НОВИНИ

Поліція відкрила провадження за фактом вибуху в багатоповерхівці в Сумах

Попередня причина - вибух газоповітряної суміші.

За фактом вибуху в багатоповерховому житловому будинку в Сумах, в результаті якого загинула жінка, поліція відкрила кримінальну справу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Згідно з повідомленням, справу відкрито за ч. 2 ст. 194 КК України - "умисне знищення або пошкодження чужого майна, що спричинило тяжкі наслідки".

"Розпочате досудове слідство, яке доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції у Сумській області, процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою Сумської області", - йдеться в повідомленні.

При обстеженні місця вибуху не були виявлені вибухонебезпечні речовини, боєприпаси та компоненти. Попередня причина - вибух газоповітряної суміші.

"На місці події правоохоронними органами виставлена охорона будівлі з метою недопущення сторонніх осіб і попередження мародерства", - відзначають в прес-службі.

Раніше повідомлялося, що в результаті вибуху в багатоповерховому житловому будинку в Сумах постраждали 10 осіб.

Нагадаємо, біля автоцентру по вулиці Шевченка у Київському районі Харкова вибухнула граната. Крім того, у Дніпрі у дворі багатоповерхового житлового будинку вибухнула граната.