НОВИНИ

Газпром надіслав Єврокомісії пропозиції щодо врегулювання антимонопольної справи

Компанія намагається переконати ЄК що вона не є монополістом.

Газпром у вівторок, 27 грудня, представив Європейській Комісії пропозиції щодо врегулювання антимонопольного розслідування щодо діяльності компанії в Центральній і Східній Європі.

Як йдеться у повідомленні російської компанії від 28 грудня, Єврокомісія вивчить позицію. Наступним етапом формальної процедури повинно бути тестування ринком.

"Представлені пропозиції є результатом серйозного опрацювання і демонструють нашу готовність враховувати в установленому порядку зауваження європейської сторони з питань газового ринку там, де це обґрунтовано і можливо. Ми сподіваємося, що Єврокомісія, а зрештою і ринок, позитивно відреагують на наші пропозиції, які повинні дозволити досягти прогресу в рамках цієї справи і домогтися її завершення в найближчому майбутньому", - заявив заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв.

Єврокомісія у 2012 році ініціювала розслідування про потенційне порушення "Газпромом" антимонопольного законодавства Європейського Союзу, за підсумками якого в квітні 2015 року висунула офіційне повідомлення про претензії.

Нагадаємо, раніше Європейського Союзу призупинив рішення Єврокомісії про збільшення доступу Газпрому до трубопроводу Opal.