НОВИНИ

Українські військові зазнали втрат унаслідок обстрілу на Світлодарській дузі – Генштаб

Вчора бойовики вперше за довгий час вели обстріли з 152-міліметрових артилерії по населених пунктах.

Бойовики з півночі шість разів обстрілювали позиції сил АТО на Світлодарській дузі, серед українських військових є загиблі. Про це розповів заступник начальника прес-служби Генштабу ЗСУ Владислав Волошин, повідомляє телеканал 112

"Ніч пройшла неспокійно. На 7:00 ранку взагалі в зоні АТО зафіксовано дев'ять обстрілів, шість з них - по наших позиціях на Світлодарській дузі. Перевіряють інформацію про те, що знову бойовики намагалися штурмувати наші позиції", - каже Волошин.

За його словами, за добу в зоні АТО зафіксовано 19 обстрілів, і більше всього на Світлодарській дузі.

"Ситуація там залишається складною. Взагалі в зоні АТО за минулу добу зафіксовано 19 обстрілів і більше всього на Світлодарській дузі. Вчора двічі бойовики намагалися штурмувати під прикриттям мінометів, а також артилерії. Вчора ввечері, о 22:00, вони також збільшили інтенсивність обстрілів", - розповів представник Генштабу.

Волошин розповів, що втрати серед українських військових є, але уточнення будуть пізніше.

"На жаль, є втрати серед українських військових. Про них буде повідомлено представником Міністерства оборони з питань АТО трохи пізніше. Але кажуть, що вчора бойовики вперше за довгий час вели обстріли з 152-міліметрових артилерії по населених пунктах. Таких три обстріли - два з них у першій половині дня, а після обіду також обстрілювали населений пункт Миронівський", - зазначив він.

Як повідомляв прес-центр штабу АТО, окупанти двічі намагалися атакувати наші позиції в районі Світлодарської дуги, і обидва рази були зупинені вогнем у відповідь. 

Раніше стало відомо що один військовослужбовець Збройних сил України потрапив у полон 18 грудня під час боїв на Світлодарській дузі.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Збройні сили України під час проведення контратаки 18-19 грудня просунулися вперед і зайняли нові позиції у районі Світлодарської дуги.