НОВИНИ

СБУ показала відео зі свідченнями українських військових, яких катували терористи й спецслужби РФ

Найбільш жорстоко терористи поводилися з воїнами-десантниками, артилеристами, спецпризначенцями, розвідниками та бійцями добробатів.

Служба безпеки України оприлюднила відео зі свідченням українських військових, яких катували терористи та представники спецслужб Російської Федерації.

У СБУ зазначають, що військова контррозвідка опитала 1402 військовослужбовців, більшість із яких засвідчили, що до них застосовувалися тортури для примушення до переходу на бік ворога.

Згідно з текстом, найбільшу жорстокість терористи проявляли до воїнів-десантників, артилеристів, спецпризначенців, розвідників, бійців добробатів.

"На сьогодні контррозвідка попередила 76 фактів вербувань українських військовослужбовців російською розвідкою або терористами «ДНР/ЛНР». Усі вони не встигли передати інформацію кураторам", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Служба безпеки України затримала звільненого з полону полковника ЗСУ Івана Без'язикова за підозрою в участі в терористичній організації. Затриманому повідомлено про підозру.