НОВИНИ

За два тижні планується запуск швидкісного потяга Київ-Перемишль – Балчун

Раніше вже повідомлялося про плани продовжити маршрут "Інтерсіті+" Київ-Львів до Польщі.

Швидкісний потяг "Інтерсіті+" за маршрутом Київ-Львів-Перемишль (Польща) буде запущений з 23 грудня 2016 року. Про це повідомив голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун у Facebook.

"Багато питань щодо анонсованого сьогодні поїзда до Перемишля. Підтверджую, через два тижні, з 23 грудня, плануємо запустити швидкісний поїзд "Інтерсіті+" за маршрутом Київ-Львів-Перемишль. Буде ходити щодня, цілий рік", - написав він.

Зі столиці поїзд відправлятиметься вранці близько 7:00 і за 6,5 годин прибувати до Польщі, майже відразу - в зворотному напрямку. Планується, що митний контроль буде відбуватися під час руху поїзда.

"Зараз наші фахівці разом з польськими закінчують організаційні заходи. За ціною квитка: поки домовляємося про введення знижок, щоб бути конкурентами автотранспорту. Як тільки буде результат, оголосимо ціну і почнемо продаж квитків. Буде гарний подарунок нашим і польським пасажирам до Різдва", - зазначив Балчун.

Раніше повідомлялося, що Україна і Польща домовилися про продовження маршруту курсування швидкісного поїзда №743/744 категорії "Інтерсіті+" Київ – Львів до польського міста Перемишль.