НОВИНИ

Адвокат назвав дату оскарження продовження арешту Сущенку

У Лефортово після більш як тритижневої перерви відновлюються слідчі дії з українським журналістом.

У російському суді 15 грудня відбудеться оскарження продовження арешту Романа Сущенка за рішенням Лефортовський суду до 30 січня. Про це у Twitter повідомив адвокат Сущенка Марк Фейгін.

"Оскарження продовження арешту Романа Сущенка за рішенням Лефортовського суду до 30 січня 2017 року відбудеться в Мосміськсуді 15 грудня о 10.00", – написав він.

Крім того, Фейгін зазначив, що "в п'ятницю, після великої, більш як тритижневої перерви відновлюються слідчі дії з Романом Сущенком у Лефортово".

Зазначимо, 28 листопада Лефортовський районний суд Москви (Росія) продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку до 30 січня 2017 року.

Нагадаємо, Роман Сущенко – паризький кореспондент українського інформаційного агентства "Укрінформ", прибув до Росії у приватних справах, перебуваючи у відпустці. Члени Громадської спостережної комісії Москви виявили його 2 жовтня в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України назвали цю інформацію фейком. Укрінформ вважає затримання Сущенка спланованою провокацією

Сущенка внесли в списки Служби безпеки на обмін заручниками.