НОВИНИ

Суд зупинив у Мічигані перерахунок голосів на президентських виборах США

На думку суду, ініціаторка перерахунку голосів не має жодних шансів на перемогу.

Федеральний суд Мічигану зупинив перерахунок голосів цього штату на президентських виборах США. Це рішення ухвалив федеральний окружний суддя, повідомляє українська служба BBC.

Він послався на постанову апеляційного суду штату, який вирішив, що перерахунок не потрібен. На думку суду, кандидат від Партії зелених Джилл Стайн, яка ініціювала перерахунок, не має жодних шансів на перемогу. Суд також вважає, що Стайн не надала достатніх підстав для перевірки голосів.

Представники колишнього кандидата заявили, що вони подадуть апеляцію на рішення Голдсміта до верховного суду Мічигану.

Раніше окружний суд штату Мічиган дозволив почати перерахунок голосів на виборах президента США. 

Нагадаємо, кандидатка в президенти США від Партії зелених Джилл Стайн подала петиції про перерахунок результатів голосування в штатах Вісконсін, Мічиган і Пенсільванія.

У всіх трьох штатах кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп здобув перемогу над своєю суперницею - представницею Демократичної партії Хілларі Клінтон - з мінімальною перевагою. У Вісконсині перерахунок почався 1 грудня.

Адвокати обраного президента США Дональда Трампа подали протест для того, щоб заблокувати процес перерахунку голосів у штаті Пенсільванія.