НОВИНИ

Стрілянина у Княжичах. Троян відсторонив від служби 25 поліцейських

Напередодні від служби відсторонили керівників трьох структурних підрозділів поліції Києва.

На час проведення службового розслідування відсторонено від служби 25 співробітників поліції, які брали участь у спецоперації у Княжичах. Про це заявив т. в. о. голови Національної поліції України Вадим Троян, повідомляє прес-служба відомства. 

Троян підкреслив, що за всі дії підлеглих і всі ризиковані рішення несуть безпосередню відповідальність керівники підрозділів поліції. Він також додав, що вчора, 5 грудня, за його рішенням на час проведення службового розслідування відсторонено від служби 25 працівників поліції, які брали участь у спецоперації у Княжичах – від керівників операції до її учасників.

«Я вважаю це за необхідне, поки ми детально не зрозуміємо, хто в чому винен і хто порушив інструкцію або наказ», – підкреслив Вадим Троян.

Нагадаємо, що вчора, 5 грудня, Вадим Троян повідомив про відсторонення від служби керівників трьох структурних підрозділів поліції Києва. Ці підрозділи брали участь у спецоперації із затримання членів банди, яких підозрюють у серії розбійних нападів на жителів столиці і Київської області.

Раніше т.в.о. Голови Національної поліції повідомив, що поліція та Генпрокуратура допитують всіх учасників подій у Княжичах.

Читайте також: "Як правоохоронці не змогли розпізнати один одного?". Соцмережі про жахливу трагедію в Княжичах

Нагадаємо, у ніч на 4 грудня в селищі Княжичі Броварського району на Київщині під час спецоперації сталася стрілянина між працівниками поліції та ДСО, які мали затримати озброєну банду, п'ятеро правоохоронців загинули: Віталій Валецький, Юліан Рудько, Олександр Маніца, Євген Куртєв, Сергій Орлов.

Троє підозрюваних у розбої, яких готувалися зловити "на гарячому", почувши перестрілку, відмовилися від свого плану по грабежу і виїхали на двох Toyota Land Cruiser 200 в сторону Києва, де були затримані оперативниками. Як повідомив в.о. керівника Національної поліції Вадим Троян, банда займалася розбійними нападами та пограбуваннями населення під прикриттям правоохоронних органів.