НОВИНИ

Сущенко у московському СІЗО написав Олланду листа з проханням про допомогу

Адвокат передав лист уповноваженій особі з Міністерства закордонних справ Франції.

Назконно ув’язнений у Москві український журналіст Роман Сущенко просить президента Франції Франсуа Олланда особисто посприяти його звільненню. Про це Сущенко написав із московського СІЗО «Лефортово» у своєму листі до глави Французької Республіки.

«Пане Президенте, я прошу Вас взяти участь у вирішенні моєї долі. У долі людини, яка є заручником війни і конфлікту, розв’язаного Росією», – наголосив український журналіст.

Роман також зазначив, що своєю журналістською діяльністю намагається якнайбільше просувати дружні, партнерські відносини між Україною і Францією. Український журналіст підкреслив, що він і його родина дуже поважають і високо цінують Францію, яка у період протистояння України з Росією надає максимальну допомогу нашій державі.

Адвокат українського журналіста, відомий російський правозахисник Марк Фейгін минулого тижня у Парижі передав цей лист Сущенка до президента Олланда уповноваженій особі з Міністерства закордонних справ Франції.

У французькому МЗС адвоката запевнили, що лист буде передано до кабінету глави держави.

Зазначимо, 28 листопада Лефортовський районний суд Москви (Росія) продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку до 30 січня 2017 року.

Нагадаємо, Роман Сущенко – паризький кореспондент українського інформаційного агентства "Укрінформ", прибув до Росії у приватних справах, перебуваючи у відпустці. Члени Громадської спостережної комісії Москви виявили його 2 жовтня в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України назвали цю інформацію фейком. Укрінформ вважає затримання Сущенка спланованою провокацією

Сущенка внесли в списки Служби безпеки на обмін заручниками.