НОВИНИ

Путін знайшов заміну заарештованому міністру Улюкаєву

Мінекономрозвитку очолить колишній заступник міністра фінансів.

Президент РФ Владімір Путін призначив на посаду міністра економічного розвитку Максіма Орєшкіна, який раніше був заступником міністра фінансів.

Орєшкін погодився очолити Мінекономрозвитку.

Максиму Орєшкін 34 роки. Посаду заступника міністра фінансів він займав з березня 2015 року. До цього очолював департамент довгострокового стратегічного планування Мінфіну (з вересня 2013 року по березень 2015 року). До приходу в Мінфін Орєшкін працював головним економістом по Росії в «ВТБ Капіталі» (2012-2013 роки) та керуючим директором Росбанка (до 2010 року).

На посту міністра економічного розвитку Орєшкін змінив Алєксія Улюкаєва, який в ніч на 15 листопада був затриманий, як стверджує слідство, на місці злочину при отриманні хабара в 2 мільйони доларів. За версією СК, Улюкаєв вимагав хабар за сприяння «Роснефти» в покупці «Башнефть». Через кілька годин після того, як суд відправив Улюкаєва під домашній арешт, президент РФ звільнив його з посади міністра економічного розвитку в зв'язку з втратою довіри. Мінекономрозвитку Улюкаєв очолював з червня 2013 року.