НОВИНИ

Трамп про зовнішню політику: «Ми повинні бути непередбачуваними»

Багато експертів зізнаються, що не мають уявлення про те, як саме поводитиметься новообраний президент на міжнародній арені.

У період передвиборної гонки та під час перших кроків на міжнародній арені Трамп неодноразово підкреслював, що президенту слід бути непередбачуваним, коли мова йде про зовнішню політику, повідомляє Голос Америки.

"Ми повинні бути непередбачуваними. І ми повинні бути непередбачуваними, починаючи з сьогоднішнього дня", - заявляв він.

"Здається, йому самому це вдалося", - додають в агентстві.

Зазначається, що сьогодні, коли до вступу обраного президента на посаду залишилося вісім тижнів, багато експертів у сфері зовнішньої політики зізнаються, що не мають ані найменшого уявлення про те, яку саме зовнішню політику він має намір проводити.

"Це нагадує нову форму "кремлінології"- ми намагаємося розшифрувати, яким шляхом він збирається йти", - сказав головний редактор журналу The American Conservative Деніел Ларісон.

Як пише джерело, пріоритети Трампа в питаннях зовнішньої політики стануть ясніше, коли він призначить кандидатів на ключові посади, в тому числі на посади голів Держдепартаменту та Пентагону.

Нагадаємо,  раніше Трамп вирішив призначити губернатора штату Південна Кароліна Ніккі Хейлі постійним представником США при ООН. Вона змінить Саманту Пауер, яка відома своєю підтримкою України.