На засіданні Ради ЄС із закордонних справ обговорювалося питання про надання безвізового режиму для Грузії і України. Про це повідомила журналістам у понеділок в Брюсселі верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Моґеріні.

"Я поставила питання міністрам (закордонних справ країн ЄС – ред.) про перспективи лібералізації віз для Грузії та України з відчуттям терміновості, з якою треба просуватися цим досьє, і тому що Грузія виконала критерії. Є рішучість, щоб все було розставлено по місцях" , - відповіла Могеріні на питання грузинської журналістки на прес-конференції.

Читайте також: Клімкін вважає, що Україна має шанс отримати рішення щодо "безвізу" до 24 листопада

Вона вітала майбутній візит до Брюсселя прем'єр-міністра Грузії. За її словами, "ситуація в Грузії дуже обнадійлива, дуже позитивна".

"Важливо, щоб Європейський союз поважав свої обіцянки щодо лібералізації віз", - сказала верховний представник ЄС із закордонних справ.

Як відомо, Європарламент мав розглянути питання про безвізовий режим для України у листопаді, проте не вніс його до порядку денного. В Адміністрації президента України запевнили, що питання про введення безвізового режиму між Україною та ЄС можуть внести до порядку денного Європарламенту за кілька днів до пленарної сесії.