НОВИНИ

В'їзд в Україну заборонили ще одній російській співачці

Йдеться про заборону в'їзду на три роки.

Держприкордонслужба України заборонила в'їзд в країну строком на три роки громадянці РФ Крістінє Саркісян (виконавиця в стилі R & B, Soul, яка виступає під псевдонімом KristinaSi), яка порушила українське законодавство в частині, що стосується перетину держкордону через недіючі пункти пропуску та перебування на тимчасово окупованих територіях. Про це інформує прес-центр ДПСУ.

«Сьогодні вранці в аеропорту «Бориспіль», під час паспортного контролю пасажирів, які відлітали до Мінська, прикордонники перевірили інформацію про можливе порушення громадянкою РФ, Саркисян Крістіною Ельхановною, (артистка, що виступає під псевдонімом KristinaSi) законодавства України в частині, що стосується перетину державного кордону України через недіючі пункти пропуску та перебування на тимчасово окупованих територіях», – йдеться у повідомленні.

«Держприкордонслужба встановила, що такі факти дійсно були. У зв’язку з цим, на підставі ст. 2042 КУпАП (порушення порядку в’їзду/виїзду на/з ТОТУ) та ст. 13 ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» відносно даної громадянки РФ було складено протокол про адміністративне порушення за ст.204-2 КУпАП та заборонено їй в’їзд в Україну терміном на 3 роки», – сказано в тексті.

Зазначається, що громадянка РФ відмовилася від присутності в суді, про що написала заяву та найближчим рейсом залишить межі України.

Раніше Служба безпеки України заборонила на 5 років в'їзд в Україну громадянці РФ Наталії Поривай, відомої як співачка Наташа Корольова.

Як повідомила 5 листопада нардеп Ольга Червакова, Служба безпеки України заборонила в'їзд 140 діячам культури РФ, в тому числі – 50-тьом – починаючи з грудня минулого року.