НОВИНИ

Деякі українські політики їздять до Москви на зустрічі з куратором "Бессарабії" – СБУ

Водночас Грицак спростував інформацію про запланований візит Ардзінби до Одеси.

Деякі українські політики проводять зустрічі з кремлівським куратором сумнозвісного проекту "Бессарабія" Іналом Ардзінбою, що завершився провалом для російської спецагентури. Про це заявив 4 листопада голова Служби безпеки Василь Грицак на брифігу в Одесі.

"Ми маємо інформацію про його зустрічі (Ардзінби- Ред.) з деякими політиками, які приїжджають до Москви з України. На жаль, це важко задокументувати, бо відбувається на території іншої держави. Але такі зустрічі відбуваються", - сказав Грицак.

Водночас він назвав чутками повідомлення деяких інтернет-ресурсів про можливе відвідання Ардзінбою Одеси: "Чутки такі гуляють, але я слабо вірю, що Ардзінба справді має намір побувати Одеському регіоні. Хоча справді є куратором з деяких питань і в 2015 році намагався реалізувати так званий проект "Бессарабія", учасників якого нейтралізовано завдяки трьом етапам зачистки в Одеському регіоні".

"У разі "підтвердження цієї інформації (приїзду Ардзінби – Ред.), якої у Служби безпеки наразі немає, ми його зустрінемо обов'язково", - зазначив Грицак.

Як повідомлялося, Служба безпеки України виявила підготовлені плани щодо дестабілізації ситуації в низці областей країни.