НОВИНИ

Аваков розповів, що тестові камери фіксують велику кількість порушень ПДР

Міністр висловив побоювання щодо повної реалізації системи відеофіксації по всій країні.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про велику кількість порушень, зафіксованих автоматичною системою відеофіксації порушень ПДР, яка зараз працює в тестовому режимі.

"Я з деяким побоюванням чекаю, коли ми все-таки реалізуємо повною мірою відеофіксацію по всій території країни, тому що тестові виміри, які ми зробили з кількох камер, показали велетенську кількість порушень", - сказав він.

Як повідомлялося, 14 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», яким передбачене запровадження автоматичної фіксації порушень ПДР.

Раніше у МВС планували запровадити систему до 7 листопада 2015 року (дати набуття законом чинності – Ред.), однак цього не відбулося. За словами тодішнього заступника начальника управління патрульної служби Києва Дмитра Євдокимова, тільки у столиці планували встановити до 1 тисячі камер фіксації.

У квітні у Департаменті превентивної діяльності Управління безпеки дорожнього руху у відповідь на запит Тижняповідомили, що автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху з’явиться в Україні не раніше липня 2016 року. 

В Києві пілотний проект роботи системи автоматичної фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху запустили  4 липня.

Згодом голова МВС Арсен Аваков повідомив, що повноцінна система відеофіксації порушень ПДР з'явиться наступного року.