НОВИНИ

Власниця "УП" вперше прокоментувала вбивство журналіста Шеремета

Притула висловила впевненість, що винні у вбивстві Шеремета будуть знайдені і покарані.

Керівник і співзасновниця інтернет-видання “Українська правда” Олена Притула вперше прокоментувала вбивство журналіста Павла Шеремета. Коментар опублікований на сторінці Притули у Facebook.

“Я свідомо ставлю знак рівності між тими, хто його підірвав, і тими, хто в останній вечір отруїв його життя. Так не можна. Треба покласти край цьому цькуванню і ненависті у фейсбуці. Це вбивство словом

І винні не тільки ті, хто пише все це. Розірвати на шматки можна не тільки бомбою. Більше винні ті, хто проплачує цю ненависть”, — написала вона.

Притула також висловила впевненість, що винні у вбивстві Шеремета будуть знайдені і покарані.

Крім того, вона подякувала всім хто висловив співчуття.

"Я хочу встати на коліна перед кожним з вас - якби не ваша підтримка, я б не змогла все це перенести. Кожне ваше слово надавало мені сили, кожна ваша смс допомагала просто тримати голову прямо, не впадати у відчай", - написала Притула.

Нагадаємо, 20 липня у Києві в результаті вибуху автомобіля загинув журналіст Павло Шеремет. Авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

Президент Петро Порошенко доручив залучити до розслідування фахівців американського ФБР та Євросоюзу. Міністерство закордонних справ України отримало підтвердження від Консультативної місії ЄС із реформування сектору громадянської безпеки про надання необхідної допомоги в розслідуванні. Також участь у розслідуванні підтвердили в ФБР.

Згодом у СБУ назвали чотири основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.