НОВИНИ

Росія фінансує проведення провокаційних мітингів на окупованому Донбасі – штаб

Щоб залучити людей, планується виділення близько 400 тисяч російських рублів.

Завтра, 30 березня, у містах окупованої Донеччини планується проведення мітингів протидержавного характеру націлених на підрив територіальної цілісності та незалежності України. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО.

Згідно з повідомленням, мітинги відбудуться у таких населених пунктах як Донецьк, Макіївка, Горлівка, Єнакієве, Дебальцеве, Вуглегірськ.

«Народні рупори» будуть звинувачувати Україну в недотриманні низки пунктів Мінських домовленостей, постійному порушенні режиму припинення вогню, навмисному ускладненні перетину контрольно-пропускних пунктів цивільними особами, невиконання умов по розмінуванню буферних зон, що начебто призвели до загибелі мирних мешканців. З іншого боку будуть дякувати військовослужбовцям «ДНР» за боротьбу за свободу своєї «республіки», - йдеться у повідомленні.

«Встановлено, що фінансове забезпечення цих масових провокацій здійснюється російськими політичними організаціями через незаконно обраних лідерів так званих ДНР і ЛНР. З метою залучення до участі в протестах встановленої кількості осіб планується виділення близько 400 тисяч російських рублів. Підтримку «волі народу» повинна забезпечити і так звана Донецька народна дружина, яка буде вести збір активістів і взаємодію через соціальні мережі», - додали в штабі.

«У цілому задум масових провокацій полягає у формуванні негативної суспільної світової думки про органи виконавчої влади і керівництво держави, армію і справжніх захисників України, розпалюванні ворожнечі між простими людьми, яких розділила лінія розмежування, а фактично російська агресія. Це «театралізоване» дійство принесе лише гнів і ненависть, і ні в якій мірі не слугуватиме миру і єдності нашого народу», - підсумували в прес-центрі.