НОВИНИ

Колега вбитого адвоката Грабовського попросила СБУ надати їй охорону

За словами Соколовської, її життю може загрожувати небезпека.

Адвокат російського ГРУшника Євгенія Єрофєєва вважає, що її життю може загрожувати небезпека після вбивства її партнера по захисту Юрія Грабовського. Про це Оксана Соколовська заявила в ефірі "Громадське.ТВ".

"Я як була, так і продовжую бути без охорони. В будь-який момент ті ж особи, які вбили таким цинічним і нелюдським чином мого колегу (Грабовського - ред.) можуть так само розправитися зі мною. В даному випадку, СБУ повинна вжити всіх необхідних заходів для забезпечення мені належної охорони", - сказала вона.

Зазначимо, у військовій прокуратурі розповіли подробиці викрадення і вбивства Грабовського.

Зранку 25 березня голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова повідомила про убивство Грабовського.

Як повідомлялося, поліція заявила про зникнення Грабовського в Одесі 5 березня.

Раніше, 3 березня, в.о. генерального прокурора України Юрій Севрук заявляв, що є інформація про можливий замах на життя російських військовослужбовців Єрофєєва і Алєксандрова, тому на одне із засідань суду їх не доставляли.

Також нагадаємо, 9 березня Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи щодо спецназівців Головного розвідувального управління ЗС РФ Євгєнія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова на 10.30 15 березня в зв'язку з неявкою адвоката Юрія Грабовського. На засіданні суду адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська повідомила, що два дні не може зв'язатися Грабовським. 21 березня у Алєксандрова з’явився новий адвокат Валентин Рибін.