НОВИНИ

Сакварелідзе повідомив про обшуки у працівників його команди

Крім того, заступник генпрокурора розповів про акцію біля ГПУ, яка відбудеться сьогодні, 25 березня.

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе заявив про обшуки у працівників Генеральної інспекції Генпрокуратури, яким повідомили про звільнення з посад. Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

"Щойно почалися обшуки у наших хлопців, у нашої команди", - сказав Сакверелідзе.

Читайте також: У Генпрокуратурі озвучили претензії до команди Сакварелідзе

Він також не виключив свою зустріч з президентом Петром Порошенком через останні події в Генпрокуратурі. На його думку, те, що відбувається, свідчить про реванш заступників корупціонерів.

Крім того, Сакварелідзе повідомив про акцію біля ГПУ, яка відбудеться сьогодні, 25 березня.

«У зв'язку з цим біля ГПУ (вул. Різницька, 13/15) об 11:00 буде проходити акція на підтримку нашої команди, яку намагаються цинічно «видавити» з ГПУ, щоб помститися за принципову позицію в боротьбі з корупціонерами», - розповів він у Facebook.

Нагадаємо, раніше Сакварелідзе повідомив про те, що двом працівникам Генеральної інспекції ГПУ вручили повідомлення про звільнення.

Як відомо, Генеральна інспекція була створена навесні 2015 року. Цей структурний підрозділ займається розслідуванням кримінальних проваджень щодо працівників прокуратури. Зокрема, з-поміж інших справ Генінспекція проводила всі процесуальні дії по затриманню так званих «діамантових» прокурорів.