НОВИНИ

У Генпрокуратурі озвучили претензії до команди Сакварелідзе

Зокрема, пояснили, що йдеться про безвідповідальне ставлення до справи "діамантових прокурорів".

Команда заступника генпрокурора – прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе безвідповідально ставиться до справи "діамантових прокурорів", що може призвести до негативних наслідків. Про це заявив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко.

"Дуже безвідповідальне ставлення Давіда Сакварелідзе до справи так званих діамантових прокурорів може призвести до негативних наслідків під час судового розгляду. Сьогодні матеріали кримінального провадження наші колеги не принесли до суду, підлеглі Сакварелідзе, бо вважали, що їх не будуть розглядати. Судді були готові розглядати, адвокати, обвинувачені, прокурори не принесли. До чого це призводить? Це призводить, в черговий раз, до перенесення судового засідання", - зазначив він, акцентуючи, що вся країна чекає на розгляд цієї справи.

Нагадаємо, раніше Сакварелідзе повідомив, що двом працівникам Генеральної інспекції ГПУ сьогодні, 23 березня, вручили повідомлення про звільнення. Він назвав це «широкомасштабним наступом» на свою команду з боку керівництва ГПУ.