НОВИНИ

СБУ затримала екс-начальника поліції Вінниччини, який намагався втекти до Росії

Речниця спецслужби не розповіла про подробиці, однак опублікувала фото.

Працівники Служби безпеки України затримали відстороненого від посади керівника поліції Вінницької області Антона Шевцова, який намагався втекти до Росії. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

 «СБУ затримала Шевцова, він намагався втекти до Росії. Співробітники Служби безпеки України затримали колишнього керівника поліції Вінницької області Антона Шевцова, який намагався втекти до Росії. Затримання відбулось в рамках відкритого кримінального провадження за ознаками злочину, пов'язаного з діяльністю, що шкодить національним інтересам держави.Тривають невідкладні слідчі дії. Деталі зранку», - написала Гітлянська.

Нагадаємо, активісти вимагали звільнення з посади начальника облуправління Нацполіції Антона Шевцова. Зрештою відсторонили від посади 14 березня.

Шевцова звинувачують у сепаратизмі. Активісти запевняють, що на його сторінці у соцмережі помітили світлини з російським боксером і політиком Ніколаєм Валуєвим. А членів родини головного поліцейського області - на тлі російської техніки під час святкування 9 травня у Севастополі. Поліція та СБУ розпочали щодо Шевцова службове розслідування.